ДЕНЬ СОБОРНОСТІ – СИМВОЛ ЄДНАННЯ УКРАЇНЦІВ

Щороку 22 січня  відзначається День Соборності України – день, що символізує єдність нашої держави та нагадує про тривалий шлях боротьби, який здолав величний нескорений український народ, виборюючи гідність та свободу. 

Ідея соборності завжди була актуальною для українців. Акт Злуки 22 січня 1919 року став результатом столітніх прагнень і мрій жити в самостійній соборній державі та символом для наступних поколінь борців за Україну.

 Сьогодні, як ніколи, кожен із нас глибоко розуміє значення слова «СОБОРНІСТЬ». Національна єдність, цілісність, неподільність, незалежність, свобода, українські історія та культура є тими головними цінностями, за які воювали наші пращури, і які зараз відстоюють мужні захисники та захисниці. Завдяки їм ми живемо в незалежній Україні, продовжуємо прагнути до кращого майбутнього і, згуртувавшись, наближаємо довгоочікуваний переможний день.

 Віримо в щасливе майбутнє нашої соборної держави і бажаємо кожному українцю і українці міцного здоров’я, миру та злагоди. Нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть наснаги працювати для блага нашої країни, європейського майбутнього.

Слава Україні!  • 12