ІІ ЕТАП ХІV МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

На Сумщині відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який реалізовано з метою вшанування творчої спадщини Кобзаря, виявлення обдарованої молоді та розвитку її творчого потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в учнівської й студентської молоді.

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2023 № 1/16286-23 «Про проведення ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та згідно з наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.10.2023 № 420-ОД «Про проведення І та ІІ етапів ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році» 15.11.2023 у містах, районах, територіальних громадах Сумської області відбувся ІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі – добровільна.

Учнівську молодь об’єднало почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурс відбувся дистанційно, з дотриманням законодавства України в частині вжиття заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Цьогоріч у ІІ етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка взяли участь учні
41 територіальної громади області.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12