ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ

Біологія – неймовірно різноманітна та цікава наука, яка охоплює багато аспектів живого світу, зокрема: біорізноманіття живих організмів, сутність та розуміння біологічних процесів, що відбуваються у природі, тощо. Світ біології є безмежною територією для досліджень та відкриттів і саме до цього прагнуть юні біологи, які беруть участь в інтелектуальних змаганнях, а саме в олімпіаді з біології.

19 листопада 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В інтелектуальних змаганнях узяли участь учні з 40 територіальних громад.

Структура комплекту завдань з біології для учнів 8-11 класів складалася з завдань із відкритою відповіддю і/або задач та тестів різних типів (вибір однієї правильної відповіді із чотирьох-п’яти запропонованих; вибір усіх можливих правильних відповідей із п’яти запропонованих; установлення відповідності між складовими тощо).

Олімпіадні завдання з біології для учнів 8-11 класів були спрямовані на розуміння учнями біологічних явищ й процесів, а також на сформованість у них предметної (біологічної) компетентності.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12