ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

Географія – чи не єдина навчальна дисципліна, яка, маючи величезний світоглядний потенціал, формує комплексне уявлення про Землю як планету людей, виховує в учнів патріотизм і любов до свого краю, учить їх орієнтуватися у складних світових соціально-економічних процесах, що постійно змінюються. Від рівня сформованості географічної предметної компетентності залежить здатність учнів застосовувати набуті знання, уміння, навики, способи діяльності, власний досвід у нестандартних ситуаціях, із метою розв’язання певних життєво важливих проблем.

Відповідно до графіка проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році 19 листопада 2023 року в районах (містах, ТГ) Сумської області відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

До участі у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії долучилося 37 територіальних громад.

Комплект завдань ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії для 8-11 класів складався з тестових, теоретичних і практичних блоків, що були спрямовані на перевірку в учнів рівня сформованості географічної предметної компетентності.

Під час виконання завдань з географії учні мали змогу виявити свої вміння: установлювати причинно-наслідкові зв’язки, визначати закономірності, складати план відповіді, практично застосовувати картографічні знання.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях.  • 12