ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ПРАВОЗНАВСТВА

Процес розбудови правової держави, заснованої на верховенстві права та пріоритеті прав і свобод людини, формування громадянського суспільства в Україні потребує компетентних, відповідальних, свідомих громадян. Важливу роль у цьому відіграє правова освіта, яка формує правову культуру та правосвідомість людей.

Ураховуючи дію правового режиму воєнного стану та складну безпекову ситуацію в країні та Сумській області зокрема, 26.11.2023 продовжено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

26 листопада 2023 року олімпіадну естафету підхопили юні знавці права.

В інтелектуальних змаганнях із правознавства взяли участь  учні з 23 територіальних громад.

Олімпіадні завдання з правознавства  для 9-11 класів були спрямовані на розуміння учнями основ теорії держави й права, конституційного, адміністративного, цивільного, трудового права; механізмів захисту прав і свобод людини; міжнародних стандартів з прав людини.                                  

Структура комплекту завдань з правознавства для 9-11 класів охоплювала запитання на знання учнями як теоретичного матеріалу (дайте розгорнуті відповіді, укажіть відмінності між поняттями), так і на вияв практичних умінь (розв’яжіть юридичні ситуації (задачі).  • 12