ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ  З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Мова є основою формування української нації, важливим чинником консолідації українського суспільства, уособленням української державності, гарантією збереження національної ідентичності українського етносу й державної єдності України. Сьогодні, коли російський агресор намагається знищити нашу країну, історію та культуру, освітяни виховують громадян, які розуміють цінність української мови та її особливе значення.

Олімпіадний рух на Сумщині,  відповідно до наказу Департамента освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  від 13.10.2023 № 401-ОД «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році», розпочали знавці української мови та літератури з  43територіальних громад 4 листопада 2023 року

Не брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учні з 8 територіальних громад.

Завдання з української мови мали системний характер і були спрямовані на визначення рівня навченості здобувачів освіти з фонетики, лексики, фразеології, морфології, синтаксису й пунктуації, культури мовлення тощо.

Під час виконання завдань з української літератури учні мали змогу показати знання з теорії літератури, знання щодо літературної доби, біографії українських письменників та особливостей художніх творів.

            Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12