ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ, НІМЕЦЬКОЇ МОВИІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Попри дію правового режиму воєнного стану та напруженої безпекової ситуації в країні, і Сумській області зокрема, 05.11.2022 стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Напередодні Дня української писемності та мови, що відзначають 9 листопада, у Сумській області розпочалася олімпіадна естафета. ІІ етап змагань з української мови та літератури виконували учні із 25 територіальних громад. Конкурсні завдання здобувачі освіти виконували дистанційно (на місцях) із відеоспостереженням. Олімпіадні завдання з української мови мали системний характер і були спрямовані на визначення рівня навченості здобувачів освіти з фонетики, лексики, фразеології, морфології, синтаксису й пунктуації, культури мовлення тощо. Під час виконання завдань з української літератури учні мали змогу показати знання з теорії літератури, знання літературної доби, біографії українських письменників та художніх творів.

06.11.2022 олімпіадну естафету підхопили знавці німецької мови з  трьох територіальних громад.

Традиційно конкурсні випробовування ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови проходили в три етапи:

І – аудіювання;

ІІ – визначення рівня мовленнєвої компетентності;

ІІІ – творча письмова робота.

           • 12