На Сумщині відбувся ІІІ етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.
18 грудня 2023 року у ІІІ етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 06.12.2023 № 501-ОД «Про проведення ІІІ етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти у
2023/2024 навчальному році») взяли участь 92 учні, які вибороли перші місця в ІІ етапі, з 26 територіальних громад.
Для написання робіт конкурсантам було запропоновано творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української літературної мови Тараса Григоровича Шевченка.
Згідно із законодавством України в частині дотримання заходів безпеки, пов’язаних із запровадження правового режиму воєнного стану, ІІІ етап відбувся в дистанційному форматі.
На часі – робота журі з перевірки конкурсних робіт учасників.