Економіка – навчальний предмет, вивчення якого сприяє формуванню в учнів не лише економічного способу мислення, розуміння економічних процесів, а й уміння пояснювати причини їх виникнення та використання економічних законів, під час планування власних економічних потреб та шляхів їх задоволення.
У дистанційному форматі відбувся 30 січня 2024 року ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
На початку змагань із мотиваційними словами до учасників олімпіади звернулася Ірина УДОВИЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023/2024 н.р., наголосивши на особистій відповідальності, дотриманні умов проведення, важливості участі в інтелектуальному змаганні.
Привітав учасників олімпіади Юрій ПЕТРУШЕНКО, завідуючий кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету, доктор економічних наук, професор, голова журі.
З організаційно-технічними особливостями проведення олімпіади ознайомив Володимир ПОПОВ, методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, секретар журі.
Завдання олімпіади розраховано на виявлення знань основних понять мікроекономіки, розуміння закономірностей економічної поведінки виробника, а також практичних умінь розв’язання задач з теми «Виробництво та його фактори». За результатами змагань визначено 1 призове місце.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/golovna-25.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/01-7-1024x673.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/02-7-1024x768.jpg)