ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Із 15 січня 2024 року в дистанційному форматі стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Попри складну безпекову ситуацію в державі та Сумській області, зокрема,  освітянський фронт гідно тримає стрій! Цей фронт – особливий: саме тут загартовуються громадяни-патріоти, інтелектуали, українці з демократичними поглядами та загальнолюдськими цінностями.

У дистанційному форматі стартував 15.01.2024 ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Сумській області олімпіадними змаганнями з історії.

На початку змагань із мотиваційними словами до учнів-учасників олімпіад звернулася Ірина УДОВИЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, професор, член організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, наголосивши на особистій відповідальності та дотриманні умов проведення, участі в інтелектуальних змаганнях.

Учасників олімпіадних змагань привітала Надія ДЕМИДЕНКО, професор кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат історичних наук, голова журі.

Організаційно-технічні особливості учасниками були опрацьовані спільно з Оленою ТРЕТЬЯКОВОЮ, методистом навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, секретарем журі.

Олімпіадну естафету розпочали знавці історії з 25 територіальних громад.

В інтелектуальних змаганнях з історії взяли участь 5 учнів 8 класів, 11 учнів
9 класів, 8 учнів 10 класів, 9 учнів 11 класів.

Завдання з історії охоплювали тестові та теоретичні запитання на виявлення розвиненості в учасників олімпіади уміння визначати провідні тенденції історичного процесу; аналізувати текстові та візуальні джерела; обґрунтовувати власне ставлення, свою позицію щодо історичних подій, явищ; визначати роль особистості в історії.
За результатами виконаних завдань олімпіади з історії визначено 15 переможців: 8 клас – 2 учні, 9 клас – 5 учнів, 10 клас – 4 учні, 11 клас – 4 учні.

Найкращі результати мають учасники команди Шосткинської міської ради
(2 учасники – 2 переможці).  • 12