МАЙСТЕР-КЛАС ВИДАТНОГО ДЗЮДОЇСТА ГЕОРГІЯ ЗАНТАРАЇ

У м. Суми відбувся відкритий урок з дзюдо, основною частиною якого  став майстер-клас видатного дзюдоїста Георгія Зантараї. Завдяки своїм умінням та спортивним якостям він виборов титули чемпіона світу та Європи, став переможцем Європейських ігор та заслуженим майстром спорту України. Зазначимо, що він є першим чемпіоном світу з дзюдо в історії незалежної України. 

Понад 100 спортсменів та їх тренерів із Сумської області, м. Дніпро та Кременчук мали змогу взяти участь у майстер-класі.

На початку уроку директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова привітала всіх його учасників та побажала кожному спортсмену досягти таких висот як і Зантарая.

Протягом майстер-класу видатний спортсмен передав дітям тонкощі боротьби дзюдо та показав свої «коронні» прийоми в партері та стійці.

Кожен учасник відкритого уроку отримав подарунок від легенди дзюдо – флаєр із автографом. 

Дякуємо Георгію за приїзд до Сум у такий нелегкий час та за проведення цікавого майстер-класу, на якому юні дзюдоїсти перейняли важливий досвід та отримали позитивні враження й  емоції. Щира подяка за організацію віце-президенту  Федерації дзюдо України Сергію Колесніченку, а ЗСУ – за можливість всебічного розвитку дітей. У реаліях сьогодення такі заходи є важливі і цінні. Адже зустрічі із видатними спортсменами високого рівня мотивують дітей бути активними та спортивними.  • 12