МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ

         Швидкий розвиток цифрових технологій у сучасному світі, стрімка діджиталізація всіх сфер суспільного життя  вимагає від учителів упровадження та використання нових освітніх технологій. Одним із викликів цифровізації є готовність учителів до цифрової трансформації, проєктування індивідуальної освітньої траєкторії, визначення нових підходів до оптимізації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 04 грудня 2023 року, для вчителів громадянської та історичної освітньої галузі закладів загальної середньої освіти, реалізовано методичний порадник «Інформаційно-цифрова компетентність учителя історії в умовах цифровізації закладів загальної середньої освіти та дистанційного навчання».

         У ході роботи методичного порадника Олена ТРЕТЬЯКОВА, методист громадянської та історичної освітньої галузі навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, акцентувала увагу на ключових векторах цифровізації освіти; наголосила на чинниках формування інформаційно-цифрової компетентності вчителя історії в умовах сучасного освітнього середовища; звернула увагу на онлайн ресурси, які сприятимуть ефективній роботі вчителя під час дистанційного навчання учнів.

За результатами методичного порадника вчителям громадянської та історичної освітньої галузі закладів загальної середньої освіти надано методичні рекомендації щодо формування  інформаційно-цифрової компетентності вчителя історії в умовах цифровізації освіти.  • 12