МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦТВА

У Концепції «Нова українська школа» зазначено, що оцінки мають слугувати для аналізу індивідуального прогресу учнів і плануванню темпу їхнього навчання, а не ранжуванню здобувачів освіти, тобто, є рекомендаціями до дії. Оцінювання навчальних досягнень учнів із мистецької освітньої галузі спрямовано на цілісне формування художньо-естетичної культури учнів.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2023 рік 10 квітня було реалізовано методичний порадник «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках мистецької освітньої галузі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Оксана СЕРДЮК, завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, під час заходу проаналізувала нормативні документи, що регламентують систему оцінювання в НУШ, зосередила увагу на особливостях та інструментах оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках мистецької освітньої галузі.

По завершенню методичного порадника учасникам надано методичні рекомендації.  • 12