НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ. ЯКІСНА СПІВПРАЦЯ ЯК ЗАПОРУКА АКТИВНОГО РОЗВИТКУ

У Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 21 жовтня 2022 року відбулася нарада з директорами закладів фахової передвищої освіти Сумської області.

Говорячи вступне слово, директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА, акцентувала увагу на викликах сьогодення, що постали перед закладами освіти у нелегкий час військового стану та шляхах їх вирішення.

Головними питаннями на яких наголосила директор Департаменту Вікторія ГРОБОВА є надання якісних освітніх послуг та, як наслідок, підняття престижу фахової передвищої освіти, безпека учасників освітнього процесу та організація на належному рівні національно-патріотичного виховання студентської молоді.

Про фінансові аспекти діяльності закладів фахової передвищої освіти Сумської області говорила заступник директора центру фінансово-економічного моніторингу та технічного забезпечення закладів освіти  Департаменту Ольга БЄЛІК.

Заступник директора Департаменту Юрій ХАРЛАМОВ ознайомив присутніх зі станом підготовки закладів фахової передвищої освіти Сумщини до опалювального періоду 2022/2023 років.

Т.в.о. начальника відділу професійної, фахової передвищої, вищої освіти та наукової роботи Вікторія ГОРОВА наголосила на необхідності покращення комунікації між закладами фахової передвищої освіти та Департаментом як інструментом якісного виконання повноважень обох сторін.

Учасники наради порушили проблемні питання, що виникають у  роботі закладів під час воєнного стану та окреслили теми для обговорення на наступних зустрічах з директорами закладів фахової передвищої освіти Сумської області.  • 12