НАРАДА-НАВЧАННЯ УЧАСНИКІВ ДРУГОГО (ФІНАЛЬНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024»

Учитель − творча особистість, яка постійно працює над собою, тим самим підвищуючи рівень індивідуального професійного розвитку, задля оптимізації власної професійної діяльності. Однією з можливостей виявити власний педагогічний почерк, творчість, фахові та професійні знання −  є участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

До учасників конкурсу із мотиваційним меседжем звернулася Ірина УДОВИЧЕНКО, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор, яка акцентувала увагу на організаційних особливостях проведення конкурсу та провела міні-лекторій на тему «Науково-педагогічні акценти: методологія, методика».

Після загальної наради учасники конкурсу долучилися до тематичних навчань за локаціями: «Українська мова та література», «Географія», «Фізика», «Образотворче мистецтво», де отримали інформацію від членів журі щодо змістової складової, особливостей проведення конкурсних випробувань: «Урок», «Дослідження», «Аналіз поетичного твору», «Фізичний експеримент», «Практична робота», «Майстерка», «Я так роблю».

На часі – налаштування учителів на результативну участь у другому (фінальному) етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».  • 12