Обговорення проєкту Програми реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти Сумської області.

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», проводиться громадське обговорення проєкту Програми реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти Сумської області (далі – Програма).

Проєкт Програми розроблено Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Програма має на меті відновлення та модернізацію харчоблоків закладів освіти, що дозволить використовувати новітні технологічні процеси, покращувати показники енергоефективності та дотримуватися вимог системи НАССР (систему управління безпечністю харчування НАССР); забезпечення різноманітного, збалансованого і якісного харчування в закладах освіти, що сприятиме соціальному захисту вразливих груп населення; формування в дітей навичок культури здорового харчування.

Свої пропозиції, зауваження та доповнення до Програми просимо надсилати в довільній формі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (за адресою: проспект Свободи, 38, м. Суми, 40016, тел. (0542) 36 10 97) або в електронному вигляді на електронну адресу: osvita@sm.gov.ua. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення проєкту Програми починається з 24.11.2023 та триває до 09.12.2023, протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з дати оприлюднення цього повідомлення.

Контактна особа – Єршова Олена Євгеніївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти, цифрової трансформації та впровадження інформаційних технологій Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, тел. (0542) 36 02 90.

Результати проведення громадського обговорення проєкту Програми  буде оприлюднено на офіційному веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проєкт Програми реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти Сумської області  • 12