ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ ТА ЕКОНОМІКИ

Функціонування системи освіти в умовах воєнного стану характеризується інтенсивним пошуком нових форм організації навчання учнів. Однією з таких форм є онлайн-урок. Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії та економіки активізує пізнавальну діяльність учнів та допомагає зробити процес навчання географії та економіки цікавішим.

Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2023 рік 30 листопада проведено обласний семінар «Особливості організації онлайн-уроків з географії та економіки» для вчителів географії та економіки закладів загальної середньої освіти Сумської області.

Мета заходу – підвищення професійного рівня вчителів географії та економіки, надання їм методичної допомоги з питань організації освітнього процесу у форматі онлайн.

У ході роботи обласного семінару Володимир ПОПОВ, методист з географії та економіки навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, ознайомив учасників заходу з особливостями організації онлайн-уроків з географії та економіки, наголосив на важливості впровадження цифрових технологій в освітній процес.

Денис ФРОЛОВ, учитель географії Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Лебединської міської ради, продемонстрував можливості різних інформаційних застосунків (Всеукраїнська школа онлайн, Google Classroom, Classtime, LearningApps) для проведення онлайн-уроків з географії.

Анатолій ОЛЕХ, учитель економіки Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Конотопської міської ради зосередив увагу на ролі ігрових технологій у формуванні та розвитку критичного мислення в учнів  на уроках (онлайн) із економіки та фінансової грамотності.

Олег ДАНИЛЕНКО, учитель географії Великосамбірського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Попівської сільської ради Конотопського району, поділився власним досвідом зі створення ментальних карт під час проведення онлайн-уроків з географії в 7 класі.

По завершенню обласного семінару учасникам заходу надано методичні рекомендації.  • 12