ОНОВЛЕНО ЗМІСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

У зв’язку з повномасштабною збройною агресією російської федерації проти України Міністерство освіти і науки України оновило зміст навчальних програм закладів загальної середньої освіти.

Оновленням навчальних програм займалася робоча група, до якої увійшли представники закладів вищої освіти, органів державної влади, депутати Верховної Ради України, науковці, директори шкіл, учителі, а також представники громадських та неурядових правозахисних організацій, професійного середовища, засобів масової інформації.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 3 серпня 2022 року затверджено і надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» оновленим навчальним програмам для 6-9 та 10-11 класів.

Також Міністерство затвердило типові освітні та навчальні програми для 1-2 та 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, у яких оновили зміст у частині питань цивільного захисту, поводження з вибухонебезпечними предметами, у зв’язку з масовим вторгненням збройних сил російської федерації в Україну (наказ МОН від 12.08.2022 № 743-22).

Із оновленими навчальними програмами закладів загальної середньої освіти можна ознайомитися за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/onovleno-zmist-navchalnih-program-zso  • 12