ПІДБИТО ПІДСУМКИ ІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ “НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У НОВІЙ ШКОЛІ”

З метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів в Україні з 2018 року запроваджено Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»

У 2023/2024 навчальному році конкурс проводився в номінації «Корекційно-розвиткові програми». До участі в І (зональному) етапі долучилися 37 практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти 17 територіальних громад.

За підсумками І етапу для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу було заявлено 13 програм: із них 10 програм представлено практичними психологами, 3 – соціальними педагогами. Усі заявлені програми спрямовано на вирішення актуальних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби: корекцію та розвиток  когнітивної, емоційно-вольової сфер, поведінки.

Рішенням фахового журі переможцями конкурсу визначено:

Номінація «Практичні психологи»

І місце:

Головач Ірина Анатоліївна, практичний психолог Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, м. Суми Сумської області (програма «Знаю. Вмію. Розумію. Можу»)

ІІ місце:

Габенко Людмила Іванівна, практичний психолог Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 Глухівської міської ради (програма «Розвиток через рух»)

ІІІ місце:

Топчій Олена Петрівна, практичний психолог Дубовицького ліцею Кролевецької міської ради  (програма «Розвиток пізнавальних процесів та сенсомоторики у першокласників, які мають труднощі в адаптації») 

Номінація «Соціальні педагоги»

ІІІ місце:

Логвиненко Аліна Сергіївна, соціальний педагог Заводського ліцею Кириківської селищної ради (програма «Стрес долаємо, стабільність емоційну не втрачаємо»)

Вітаємо переможців та зичимо творчих успіхів!  • 12