ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

8 вересня 2022 року в Сумському національному аграрному університеті відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Департаментом агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Сумським національним аграрним університетом та Асоціацією «Спілка аграрних підприємств Сумської області».

У заході взяли участь директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, Генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина ШУМІК, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Олександр БУТИРСЬКИЙ, ректор Сумського національного аграрного університету Володимира ЛАДИКА, голова Асоціації «Спілка аграрних підприємств Сумської області» Олексій КАРТАВИЙ, директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників для агропромислового сектору.

Представниками університету було презентовано проєкт «Вертикально-інтегрована система підготовки кадрів для аграрного бізнесу Північного Сходу України 2022», що покликаний підняти професійні компетентності здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на більш високий професійний рівень.

Ідея створення навчально-практичного центру сільськогосподарського профілю в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області залишається актуальною, особливо зараз в умовах війни, наголосила у своєму виступі Вікторія Гробова, а механізми взаємодії між освітою, владою та бізнесом, що закладаються у підписаному меморандумі, стали одним з важливих кроків у реалізації цієї ідеї.

Генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина ШУМІК відзначила, що на сьогоднішньому заході переконалась у реальній співпраці вищої освіти та професійно-технічної освіти Сумщини та пообіцяла всебічну підтримку проєкту, який започатковується.

Володимир Ладика підкреслив, що сьогодні головним завданням є створення тісної кооперації професійних та вищих закладів освіти і роботодавців, що створить умови для отримання в кінцевому результаті якісного кваліфікованого випускника.  • 12