На базі Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу 18-26 січня 2024 року пройшли стажування та підвищили кваліфікацію з приготування кулінарних страв за сучасними виробничими технологіями 11 майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, 4 представники із числа внутрішньо переміщених осіб та підприємств громадського харчування.
Навчання відбулось у рамках упровадження проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується за фінансової підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка України» та громадської організації «Міжнародна фундація розвитку».
Програма стажування розраховувалася на 30 годин і передбачала теоретичний курс, де педагоги ознайомилися із системою управління безпекою харчових продуктів (НАССР) у закладах громадського харчування, сучасними технологіями здорового харчування та новітніми тенденціями в кулінарії; практичну підготовку щодо оволодіння професійними компетентностями з приготування страв за технологіями Су-від, молекулярної кухні з елементами Фудпейрінгу.
Після навчання учасники успішно виконали іспит та отримали сертифікати міжнародного зразка.
Набуті знання і практичні навички майстри виробничого навчання впроваджуватимуть в освітній процес підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці фахівців, здатних швидко адаптуватися до змін та переформатування системи організації здорового харчування.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-54-809-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-54-089-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-53-170-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-53-615-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-26-46-663-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-54-501-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-55-172-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-28-02-798-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-24-55-504-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/zobrazhennya_viber_2024-01-26_15-28-20-133-768x1024.jpg)