РЕФЛЕКСУЄМО – УДОСКОНАЛЮЄМО

Відповідно до плану впровадження обласного проєкту «Завжди поруч» 26 січня 2023 року відбулася чергова рефлексивна зустріч спеціалістів психологічної служби, у якій взяли участь 260 практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти області.

Модератор зустрічі Ірина МАРУХИНА, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, акцентувала увагу присутніх на тих питаннях, що виникають у рамках реалізації проєкту «Завжди поруч». Зокрема, велику стурбованість викликає проблема втрати дітьми базової довіри до світу. За цих умов перед дитиною, яка знаходиться в травмі, постає дилема – кому можна довірити свої почуття й отримати підтримку, а кому – ні. З огляду на це, практичним психологам, соціальним педагогам було презентовано техніки для роботи з дітьми «Коло підтримки», «Географічна мапа соціальних зв’язків».

Не менш актуальним є і питання організації та проведення інтервізійних зустрічей для педагогів. Своїм досвідом із цього питання з присутніми поділилися Тетяна СТЕЦІЄНКО, практичний психолог закладу дошкільної освіти (ясла-садка) № 1 «Ромашка» Сумської міської ради, та Яна КОЛОМІЄЦЬ, практичний психолог Машинобудівного фахового коледжу СумДУ.

Переглянути запис зустрічі можна за посиланням: https://youtu.be/p9RDn9rsbTM  • 12