ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

У незалежній Україні це свято офіційно почали відзначати в 1994 році після того, як 11 вересня було видано Указ Президента України «Про День працівників освіти». Та ще задовго до цього працівники педагогічної сфери отримували почесті та вшановування як у світі, так і в Україні.

Зазвичай у цей день діти, учнівська та студентська молодь вітають своїх учителів, вихователів, викладачів, даруючи їм квіти, безмежну любов і вдячність за науку та виховання

Сьогодні це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Війна стала реальністю, а не історичним явищем. Та навіть у таких складних умовах освітній процес не зупинився, адже освіта – це фундамент будь-якого суспільства, будь-якої держави.

Бути Вчителем – це свідомий вибір, це служіння, це покликання. Нехай в очах дітей, яких ви навчаєте, завжди палає іскра до знань і розвитку. Зерна знань, що сієте ви, проростають добрими вчинками, найвищими результатами і неймовірними творчими злетами.

Низький уклін та щира вдячність вам за нелегку, але таку важливу справу. Зичу вам успіхів, натхнення, вдячних учнів, міцного здоров’я, тепла і злагоди в родинах.

Дякуємо нашим воїнам, завдяки мужності яких діти продовжують навчатися.

Перемоги і миру всім нам!  • 12