Кролевецька міська територіальна громада.
У рамках виконання ініціативи Президента України на підтримку учнівського спорту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Сумщині тривають спортивні змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти.
У закладах Кролевецької територіальної громади проведено І етап змагань «Спортивні шкільні ліги Сумщини» з трьох видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал. За результатами змагань визначено команди, що братимуть участь у ІІ етапі проєкту.
Зважаючи на важливість популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в шкільному середовищі, такі змагання є чудовою нагодою для учнів відчути яскраві емоції, згуртованість та жагу до перемоги.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240123_153357_433-1024x640.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240123_153357_419-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240123_153357_135.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240123_153356_974-576x1024.jpg)