У період з 05.02.2024 до 18.02.2024 на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходить стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.
Підвищення кваліфікації педагогів є частиною реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що проводиться за сприяння Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках програми «Економічна підтримка України».
Протягом цього періоду 25 майстрів професійного навчання з 9 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області удосконалюють навички зі зварювання в середовищі газів на сучасному обладнанні компанії REMPPI OY (Фінляндія).
Стажування спрямовано на забезпечення їхньої підготовки до надання якісної освіти у сфері зварювання, що відповідає сучасним стандартам та вимогам.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144905_696-1024x576.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144905_795-1024x576.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144905_796-576x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144905_973-1024x576.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144906_165-1024x576.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144906_488-1024x576.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240209_144906_492-1024x576.jpg)