СТАЖУВАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НА СУЧАСНОМУ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ В РАМКАХ СПІВПРАЦІ З МІЖНАРОДНОЮ ФУНДАЦІЄЮ РОЗВИТКУ ТА USAID

У період з 05.02.2024 до 18.02.2024 на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходить стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Підвищення кваліфікації педагогів є частиною реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що проводиться за сприяння Громадської організації «Міжнародна фундація розвитку» та підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках програми «Економічна підтримка України».

Протягом цього періоду 25 майстрів професійного навчання з 9 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області удосконалюють навички зі зварювання в середовищі газів на сучасному обладнанні компанії REMPPI OY (Фінляндія).

          Стажування спрямовано на забезпечення їхньої підготовки до надання якісної освіти у сфері зварювання, що відповідає сучасним стандартам та вимогам.  • 12