ІІ ЕТАП ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Попри дію воєнного стану в країні 26.11.2022 у містах, районах, територіальних громадах Сумської області відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.11.2022 № 1/13108-22 «Про проведення ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» та наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 07.11.2022 № 388-ОД «Про проведення І та ІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році» 26.11.2022 у містах, районах, територіальних громадах Сумської області відбувся ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 Українська мова – наше культурне надбання, гарантія збереження ідентичності нації, запорука соборності та подальшого успішного розвитку країни. Ми завжди пам’ятатимемо, що за право говорити рідною мовою українці віддавали свої життя. В українській мові – сила та єдність нашого народу, а єдність – абсолютний пріоритет для нас усіх у сучасних суспільно-політичних умовах.

Участь у конкурсі – добровільна.

Беручи участь у конкурсі знавців рідної мови імені Петра Яцика, учасники засвідчують глибоку повагу до своєї держави, народу й рідного краю, демонструють шану й любов до українського слова. Адже мета конкурсу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій українського народу.

Конкурс відбувся в дистанційному форматі з дотриманням законодавства України в частині дотримання заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Учасниками ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти 24 територіальних громад.  • 12