Спортивно-масові заходи – це гарна можливість покращити фізичну форму, проявити лідерство, знайти нових друзів.
Заходи І (шкільного) етапу змагань у рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч» продовжують збирати учнів у шкільних спортивних залах. Для здобувачів освіти Кролевецької міської та Дубов’язівської селищної територіальних громад проведено змагання з баскетболу і волейболу та визначено переможців, які братимуть участь у наступному етапі проєкту.
Кролевецька міська територіальна громада
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421937677_122102358842192659_4556404095595611832_n-1024x978.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421890148_122102359130192659_4326117219864347724_n-1-768x1024.jpg)
Дубов’язівська селищна територіальна громада
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421501128_1584913285607336_3248899411423923847_n-1024x759.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421499779_1584912932274038_4837935974539739409_n-1024x759.jpg)