25 листопада 2023 року олімпіадну естафету підхопили юні майстри та майстрині Сумщини, беручи участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудове навчання).
Олімпіадні завдання виконували учні 8-11 класів із 21 територіальної громади.
ІІ етап олімпіади з технологій (трудове навчання) складався з двох турів: практичного та теоретичного турів. У теоретичному турі учасникам було запропоновано знайти рішення заданої проблеми – ознайомитися з моделями-аналогами заданого виробу, спроєктувати власну модель із переліком технологічних операцій, відповідно до обраного виробу та технології його виготовлення. У зв’язку з різним матеріальним забезпеченням столярних, слюсарних, комбінованих майстерень та кабінетів з обслуговуючої праці обладнанням та інструментами, завдання до практичного туру розроблялися на місцях – у кожному районі (місті, ТГ) самостійно.
Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/Znimok-ekrana-2023-11-27-090445-1024x661.png)