УЧАСТЬ УЧНІВ В ОЛІМПІАДІ З ТЕХНОЛОГІЙ (ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ) СПРИЯЄ РЕАЛІЗАЦІЇ ЇХНІХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТВОРЧИХ МОЖЛИВОСТЕЙ. У ПРОЦЕСІ ОВОЛОДІННЯ НИМИ ПРАКТИЧНИМИ УМІННЯМИ ТА НАВИЧКАМИ КОНСТРУКТОРСЬКОЇ, ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПЕВНОГО РІВНЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ.

25 листопада 2023 року олімпіадну естафету підхопили юні майстри та майстрині Сумщини, беручи участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (трудове навчання).

Олімпіадні завдання виконували учні 8-11 класів із 21 територіальної громади.

ІІ етап олімпіади з технологій (трудове навчання) складався з двох турів: практичного та теоретичного турів. У теоретичному турі учасникам було запропоновано знайти рішення заданої проблеми – ознайомитися з моделями-аналогами заданого виробу, спроєктувати власну модель із переліком технологічних операцій, відповідно до обраного виробу та технології його виготовлення. У зв’язку з різним матеріальним забезпеченням столярних, слюсарних, комбінованих майстерень та кабінетів з обслуговуючої праці обладнанням та інструментами, завдання до практичного туру розроблялися на місцях – у кожному районі (місті, ТГ) самостійно.

Переможцям ІІ етапу бажаємо успіхів у подальших змаганнях!  • 12