УЖЕ ВІДОМО ІМЕНА НАЙКРАЩИХ УЧИТЕЛІВ СУМЩИНИ, ЯКІ ЦЬОГОРІЧ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ ОБЛАСТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФІНАЛІ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022»

Четвірку найталановитіших, сучасних, креативних педагогів області у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» та «Мистецтво» обрано серед 17 учасників другого (фінального) етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» за результатами конкурсних змагань, де вчителі демонстрували професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання свого предмета. Кожен конкурсант довів, що він – професіонал, який прагне зробити освіту якісною, доступною, змістовною та цікавою для дітей

Найкращими із кращих стали: у номінації «Біологія» – ПИЛИПЕНКО Наталія Володимирівна, учитель біології Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області; у номінації «Інформатика» – ШЕВЧЕНКО Людмила Миколаївна, учитель інформатики комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»; у номінації «Основи правознавства» –ФОМЕНКО Олексій Євгенович, учитель основ правознавства Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 м. Суми Сумської області; у номінації «Мистецтво» – НЕСТЕРЕНКО Оксана Іванівна, учитель музичного мистецтва Вільшанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області.

Урочистості з нагоди відзначення переможців обласного етапу конкурсу об’єднали освітян, представників органів влади та громадськості 18 лютого 2022 року в Сумській обласній філармонії.

Освітян привітала заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олена БОЙКО, висловивши педагогам повагу і захоплення професійною та потужною освітянською родиною Сумщини, завдяки якій кожного дня діти отримують якісні знання. Вона відзначила унікальну історію конкурсу, адже понад 25 років Україна відзначає найкращих фахівців педагогічної справи в різних напрямках. При цьому освітяни Сумщини завжди були активними учасниками конкурсу. Лише цьогоріч для участі в конкурсі було подано 150 заяв.

До привітань долучились перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО, депутат Сумської обласної ради Микита БАНЯ, заступник голови Сумської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Геннадій ОСТРОВСЬКИЙ. Посадовці відзначили виняткову роль педагогів в розвитку області, їх вплив на майбутнє країни через становлення та самореалізацію кожної особистості, яка приходить до них за знаннями і життєвою мудрістю.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА, вітаючи переможців та учасників конкурсу, зазначила про великий потенціал кожного, хто причетний до розвитку освіти на Сумщині, адже в цій справі немає випадкових людей, навчати дітей – це не просто професія, це покликання, почесне, виняткове, щире. Управлінець інформувала, що участь у конкурсі – це постійна освіта педагогів, самовдосконалення, пошук нових ідей і командна робота, тому основана його мета – професійне зростання педагогів та запровадження новацій в освітній процес.

Переможці, лауреати, учасники другого (фінального) етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» отримали квіти, цінні подарунки, щирі оплески й вітальні слова від колег.

Бажаємо четвірці найкращих учителів Сумської області творчих успіхів та подальших професійних перемог!  • 12