20 грудня 2023 року в області з’явився черговий осередок для підготовки молоді до успішного початку кар’єрного шляху. У державному професійно-технічному навчальному закладі «Путивльський професійний ліцей» відкрито Центр розвитку професійної кар’єри.
Це вже 15-ий в області центр, що координує роботу закладу в організації та проведенні заходів з популяризації робітничих професій та формування мотивації молоді до здобуття професійних кваліфікацій, сприяє плануванню кар’єрного розвитку та здійснює кар’єрне консультування здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, налагоджує взаємодію із центральними та місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями з питань професійної підготовки та працевлаштування здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти.
Під час відкриття центру у форматі «круглого столу» відбулася зустріч роботодавців, соціальних партнерів, представників влади та працівників Путивльського професійного ліцею, на якій були присутні також і здобувачі освіти закладу. Акцентували увагу на ролі закладу професійної (професійно-технічної) освіти в розвитку Путивльської територіальної громади, забезпеченні її кадрового потенціалу, актуалізації функціонування навчально-практичного центру в регіонідля підготовки кваліфікованих робітничих кадрів у сферах транспорту, аграрного та лісового господарств, шляхах оптимізації соціального партнерства закладу професійної (професійно-технічної) освіти з роботодавцями та органами місцевого самоврядування.
У відкритті Центру розвитку професійної кар’єри взяли участь голова Путивльської територіальної громади Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, депутат Сумської обласної ради Євгеній ЮЖАКОВ, представники Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, соціальні партнери Путивльського професійного ліцею, успішні випускники та здобувачі освіти зазначеного закладу.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-2-1024x768.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-4-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/7-768x1024.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/Foto1-1024x683.jpg)