ВІДЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ V ЛІТНЬОЇ ГІМНАЗІАДИ УКРАЇНИ ЦІННИМИ ПРИЗАМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

12 грудня 2023 року відбулося відзначення переможців і призерів V літньої Гімназіади України. Зустріч зі спортсменами та їх тренерами проводили директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» в Сумській області Вікторія Гробова, начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України    Владислав Маслов та директор обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Юрій Бєлан.

V літня Гімназіада України проходила серед учнів закладів загальної середньої освіти в період із лютого до липня 2023 року. Учнівські команди Сумської області (169 учнів) взяли участь у 15 видах спорту. У загальній скарбничці команд Сумської області 53 медалі,12 спортсменів вибороли золото, 12 – срібні нагороди та 29 – стали бронзовими призерами.

Вікторія Гробова тепло привітала юних спортсменів, побажала подальших успіхів, подякувала тренерам за витримку і любов до своєї справи.  А далі, особливий момент єднання – усі разом заспівали Гімн України та подякували ЗСУ за життя, за можливість розвиватися та займатися спортом.

У рамках зустрічі спортсмени були нагороджені цінними призами Сумської обласної державної адміністрації.

За сумлінну працю, професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородили Шумарова Богдана – тренера з карате Сумської міської громадської дитячо-юнацької організації «Федерація карате-до Вадо-Кай м. Суми», Литвин Анастасію тренера-викладача зі спортивної аеробіки Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» та Корнієнко Анну – тренера-викладача зі спортивної аеробіки міського комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Суми». Нагородження провів начальник Сумського обласного відділення (філії) Владислав  Маслов.

Директор обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Юрій Бєлан привітав переможців та призерів Гімназіади та зазначив, що Сумщина неодноразово підтверджує статус найспортивнішого регіону України.

Зустріч завершилася теплим спілкуванням з чаюванням та солодощами. Усі учасники зустрічі отримали позитивні емоції від спілкування.  • 12