12 грудня 2023 року відбулося відзначення переможців і призерів V літньої Гімназіади України. Зустріч зі спортсменами та їх тренерами проводили директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» в Сумській області Вікторія Гробова, начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав Маслов та директор обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Юрій Бєлан.
V літня Гімназіада України проходила серед учнів закладів загальної середньої освіти в період із лютого до липня 2023 року. Учнівські команди Сумської області (169 учнів) взяли участь у 15 видах спорту. У загальній скарбничці команд Сумської області 53 медалі,12 спортсменів вибороли золото, 12 – срібні нагороди та 29 – стали бронзовими призерами.
Вікторія Гробова тепло привітала юних спортсменів, побажала подальших успіхів, подякувала тренерам за витримку і любов до своєї справи. А далі, особливий момент єднання – усі разом заспівали Гімн України та подякували ЗСУ за життя, за можливість розвиватися та займатися спортом.
У рамках зустрічі спортсмени були нагороджені цінними призами Сумської обласної державної адміністрації.
За сумлінну працю, професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед здобувачів освіти Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородили Шумарова Богдана – тренера з карате Сумської міської громадської дитячо-юнацької організації «Федерація карате-до Вадо-Кай м. Суми», Литвин Анастасію – тренера-викладача зі спортивної аеробіки Сумської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Спартак» та Корнієнко Анну – тренера-викладача зі спортивної аеробіки міського комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Суми». Нагородження провів начальник Сумського обласного відділення (філії) Владислав Маслов.
Директор обласного комунального закладу Сумська обласна дитячо-юнацька спортивна школа Юрій Бєлан привітав переможців та призерів Гімназіади та зазначив, що Сумщина неодноразово підтверджує статус найспортивнішого регіону України.
Зустріч завершилася теплим спілкуванням з чаюванням та солодощами. Усі учасники зустрічі отримали позитивні емоції від спілкування.
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0668-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0622-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0662-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0645-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0636-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0640-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0647-1024x678.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0628-1024x687.jpg)
![](https://osvita.sm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_0624-1024x678.jpg)