ВОРКШОП ІЗ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СУЧАСНОЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ П(ПТ)О НА БАЗІ ВИШУ

У рамках Європейського року вмінь та навичок 13 грудня 2023 року 20 педагогічних працівників із закладів професійної (професійно-технічної) освіти пройшли навчання та оволоділи професійними компетентностями з керування та налагодження сільськогосподарської техніки компанії New Holland.

Захід відбувся на базі Сумського національного аграрного університету за участю представників відділу сервісу компанії, яка стала платформою для обміну знаннями та передовими практиками серед фахівців сільськогосподарського сектору.

Воркшоп включав теоретичний та практичний кейси з урахуванням найновітніших тенденцій у галузі технічного обслуговування та обладнання сільськогосподарської техніки. Учасники заходу детально ознайомилися з лінійкою комбайнів та тракторів New Holland, зокрема, будовою двигунів, трансмісією, інструментальною панеллю, жаткою, молотильним пристроєм особливістю конструкції та системою керування.

Практичний кейс проходив у критому зимовому полігоні, де педагогічні працівники мали можливість відпрацювати навички керування комбайном, а представники сервісу компанії New Holland продемонстрували використання інноваційних систем автопілотування та GPS у комбайні та тракторі, що свідчить про те, що використання передових технологій у керуванні сільськогосподарською технікою спрощує роботу, робить її більш продуктивною та ефективною.  • 12