ВИВЧИТИ МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ОТРИМАТИ ЯКІСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ САМОАНАЛІЗУ ЗАКЛАДУ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

Розпочато серію онлайн-семінарів з питань атестації та ліцензування у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

Традиційно в січні-лютому проводяться семінари-практикуми для представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти різних форм власності та підпорядкування.

Перший семінар присвячено проведенню самоаналізу в закладі професійної (професійно-технічної) освіти, а саме: ознайомленню зі складовою атестаційної експертизи – самоаналізом закладу професійної (професійно-технічної) освіти, його алгоритмом проведення.

На семінарі-практикумі «Програмно-методичне забезпечення проведення самоаналізу закладу професійної (професійно-технічної) освіти» 11 січня 2024 року розглянуто вимоги до структури і змісту акту самоаналізу, оформлення звіту про проведений самоаналіз, розробки, погодження, затвердження комплексних кваліфікаційних завдань і порядку їх виконання, перевірки й оцінювання результатів; висвітлено основні Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності у сфері професійної (професійно-технічної) освіти.

Доведено до відома присутніх графік проведення атестаційної експертизи закладів, що здійснюють діяльність у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, у Сумській області на 2024 рік.

Особливості підготовки наказу про проведення самоаналізу, програми самоаналізу, складання графіків проведення комплексних кваліфікаційних завдань (ККЗ) та комплексних контрольних робіт (ККР), протоколів ККЗ та ККР, звіту про проведення самоаналізу опрацьовано під час практичної складової заходу.

Представлено е-ресурс «ПРОВЕДЕННЯ САМОАНАЛІЗУ ЗАКЛАДУ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ».

У семінарі-практикумі взяла участь Людмила ГАРМАШ, начальник відділу змісту освіти та організації освітнього процесу директорату професійної  освіти Міністерства освіти і науки України. З матеріалами можна ознайомитися за посиланням https://padlet.com/elizaveta740803/padlet-opg84mctoc3pi5lv



  • 12