ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ СЕРЕД УЧНІВ «COOL GAMES»

Закінчився неймовірний і запальний обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який продовжує реалізацію ініціативи «Пліч-о-пліч» під егідою Президента України.

Кожен з етапів супроводжувався гідною боротьбою гравців, бурею емоцій, сльозами поразки та перемоги. Усі команди показали гарну гру – захоплюючу, цікаву, незабутню.

29 команд (понад 230 учасників) із Сумського, Роменського, Конотопського, Охтирського, Шосткинського районів та м. Суми боролися за звання найкращих, найсильніших та найспритніших у І, ІІ та ІІІ вікових дивізіонах.

Учні показали відмінну фізичну форму та технічну підготовку, проявили високі моральні якості, силу духу та наполегливість.

Інтрига, хто завоює право представити Сумську область на Всеукраїнському рівні фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games»,  тримала всіх учасників у напрузі увесь період змагань.

Призові місця між учасниками вищезазначеного заходу розподілилися таким чином:

ІІІ віковий дивізіон:

«Бронзу» виборола команда Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

Зі «срібною нагородою» додому повернулася команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради.

Чемпіонами стала команда Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області.

ІІ віковий дивізіон:

ІІІ місце посіла команда Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області;

Срібним призером змагань стала команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради;

Чемпіонами у ІІ віковому дивізіоні обласного етапу стала команда Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області.

І віковий дивізіон:

ІІІ місце посіла команда Северинівської гімназії Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області.

ІІ місце – команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради.

Першість виборола команда Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 Сумської міської ради.

Наголосимо, що саме команди, які вибороли першість у вікових дивізіонах,  представлять Сумську область у всеукраїнському фіналі заходу.

Вітаємо всіх учасників, призерів естафет та представників команд! Переможцям бажаємо не втратити спортивний азарт, показати всю спортивну міць та повернутися додому з перемогою! Ми віримо у вас! Дякуємо суддівській колегії за сумлінну кропітку працю, а головне за розуміння, що фізичний розвиток наших дітей особливо важливий у сьогоднішніх реаліях! Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!  • 12