З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають важливе державне свято – День Збройних Сил України. Це свято на честь тих, хто захищав та нині захищає територію нашої країни від ворогів. Свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна була і залишається вільною, суверенною, незалежною  державою.

        Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які до останнього подиху готові ризикувати, викладатись на повну, захищати кордони і нашу свободу.

        Сьогодні, у  час повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, наші воїни щодня гідно виконують свій обов’язок та складають іспит на мужність і любов до України. Пишаємося кожним із вас і бажаємо всім, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тим, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок,  міцного здоров’я, військової вдачі та витримки, відмінного виконання поставлених завдань, віри у Перемогу. Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги, народна повага надихають вас у благородній справі служіння рідному народові.

Слава Збройним силам України! Слава Україні!  • 12