ЗДОБУВАЧАМ ОСВІТИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВРУЧЕНО ІМЕННІ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

У приміщенні Конгрес-Центру Сумського державного університету 26.09.2023 традиційно відзначили кращих здобувачів освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти Сумської області.

У заході взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ та директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

У 2023 році головою Сумської обласної державної адміністрації – начальником обласної військової адміністрації Володимиром АРТЮХОМ іменні стипендії вручено 41 здобувачу освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти, які виявили високий рівень досягнень у навчанні, науковій та громадській діяльності, своїми досягненнями прославляють область і Україну у світі.

Студенти – це теперішнє країни і її майбутнє, саме на їх долю випадає честь відбудувати Україну після війни та підняти її до рівня сучасної успішної європейської країни!

Як зазначили почесні гості, здобувачі освіти коледжів та закладів вищої освіти Сумщини демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість.

Пишаємося талановитою молоддю Сумщини!  • 12